Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojëra Porno Në Jetë Reale.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojërat E Vërteta Seksuale Janë Porno Amatore E Lojrave Të Të Rriturve

Një herë kam dëgjuar një burrë që thotë se jeta reale mund çdo film, dhe tani e kuptoj se çfarë donte të thoshte me të. Kjo do të thotë se pavarësisht se sa emocionues është një film, pavarësisht se sa ulje-ngritje dhe kërcime të frikshme dhe muzikë pezullimi që ka, nuk do të të prekë kurrë thellë në zemrën tënde dhe të të bëjë të ndihesh siç duhet. Ai vend në pjesën e poshtme të kraharorit tënd mund të preket vetëm nga ngjarjet reale të jetës. Dhe bazuar në këtë premtim ne filluam të hartonim një projekt që doli të ishte Lojra Seksuale Reale., I quajta pornografia amatore e lojrave të të rriturve sepse ata vijnë me tema dhe histori që ti më së shumti i sheh në kategoritë amatore të faqeve të tua të preferuara me tuba. Ne jemi duke folur sigurisht për fantazitë inçiste, treshe, kukuvajkë, lëkundje dhe mashtrim, seks me të huaj të plotë, fantazi të dashurave, dëshira dominuese e gruas, zemra sheqeri dhe babat e tyre më të vjetër dhe kështu me radhë.

Këto janë lloj temash që do të shohësh në koleksionin tonë të lojrave seksuale të forta në këtë vend. Të gjitha lojërat që kemi këtu janë bazuar në një histori që është 100% bindëse. Asnjë djalë pishine apo oficer policie që i lë zoçkat të largohen për kot. Vetëm fantazitë çiftet fatlume mund të telefonojnë të premten mbrëma. Ndoshta edhe ti ke përjetuar disa nga këto histori të çmendura. Dhe nëse e keni bërë, ju lutem na tregoni dhe na tregoni se si historia juaj krahasohet me atë se si është paraqitur situata në lojë. Pra, le t'i hedhim një sy lojrave.

Kemi Zgjedhur Lojëra Pornoje Me Të Cilat Mund Të Identifikohesh.

E gjithë tema e këtij vendi është të kesh lojra që do të të japin atë ndjenjë realiteti. Dhe ky ishte kriteri i parë i zgjedhjes kur filluam të mblidhnim këtë koleksion. Kjo nuk është vetëm një lojë shfletuesish me kukuld dhe familje në titullin e tyre. Ne në fakt luajtëm lojërat për t'u siguruar që ata ta tregojnë historinë në një mënyrë që do të të bëjë ty të lidhesh dhe të vibe me skenat. Dhe kur ndjehesh si djemtë dhe vajzat në atë histori do të ndjeheshin, vjen skena e seksit e luajtshme. Është shtruar perfekte për lojëra seksi., Tekst i shkruar dhe dialog me fjalë të pista ose propozime të pahijshme që do t'ju bëjnë të ndjeni emocionin e fantazisë që u bë realitet.

Edhe pse historia ka më shumë rëndësi kur vjen puna te një lojë e mirë, grafikat janë gjithashtu të rëndësishme. Të gjitha lojërat që do t'i gjesh në këtë koleksion janë ndërtuar në HTML5. Kjo do të thotë dizajn i madh karakteri, motorë mahnitës për lëvizjet e trupit, fizikën, hijet dhe dritat, dhe efekte të mëdha seksi që janë aq të sinkronizuara. Nuk ka shumë personazhe të shprehur në këtë koleksion, por përsëri, shumica e madhe e lojrave të të rriturve nuk i kanë ato., Dhe përveç historive të mira, disa nga lojërat në këtë koleksion vijnë gjithashtu me opsione të personazheve, që ju jep mundësinë për t'i bërë femrat e vërteta të jetës suaj të cilat ju pëlqejnë në fantazi të tilla.

Dhe tani për lojërat e seksit. Sepse ne i zgjodhëm lojrat nga të gjitha llojet e burimeve dhe zhvilluesve, ata kanë stile të ndryshme lojërash. Disa janë më shumë pikë dhe klik, disa do të të lejojnë të zgjedhësh se si do të shpërbëhet akti i seksit dhe, në disa raste, ke shumë opsione të ndryshme që mund t'i përdorësh në kombinim për t'i bërë vajzat të derdhin më shumë.

Kliko Dhe Luaj: Fantazitë E Çastit

Kur filluam këtë projekt, e bëmë nga pasioni për pornografi që i bën njerëzit të ndihen. Edhe ne kishim shumë arsye të tjera në mendje, duke përfshirë krijimin e një faqeje porno bixhozi që do të ishte e drejtë për zonjat, dhe veçanërisht për çiftet. Por ne gjithashtu kemi nje menyre te zgjuar per te monetizuar nje trafik pa te shqetesuar me pop ups dhe reklama video., Ne vetëm vendosëm disa parulla këtu dhe atje, reklamojmë disa rrjete dhe marka të mirënjohura, ndërsa ne mund t'i mirëpresim dhe t'i mbajmë njerëzit e angazhuar me vendin tonë dhe të mos i bëjmë ata të harrojnë platformën tonë për shkak të numrit të madh të reklamave që faqja e tyre e pornos është shfaqur.

Jo vetëm se ne nuk paguajmë asgjë për të luajtur këto lojra, por ne në fakt japim përvojën falas. Për sa kohë që të respektoni anëtarët e komunitetit dhe ekipin prapa këtij vendi, do të jeni të mirëpritur dhe të festuar në platformën tonë. Dhe vë bast që edhe ju do të ndiheni të festuar dhe të dashur si një vizitor kur seksioni i komentit të jetë i hapur për të gjithë. Kjo është shenjë normaliteti dhe shpresoj që të gjithë vendet do të ndjekin.

Je Gati Të Përballesh Me Fantazitë E Tua?

Të gjithë shohim porno sipas fantazive tona dhe ndjejmë një nivel ose zhytje në filma, sidomos kur xhirojnë NË POV ose nëse i shohim në VR. Por këtu janë lojërat pornografike më të mira se filmat. Në lojërat e pornos, ti je brenda historisë. Ti kontrollon karakteret dhe aksionin. Do t'i ndjesh emocionet e fantazisë më mirë se sa e ke ndjerë ndonjëherë kur i shikon filmat e saj, e imagjinon ose e diskuton me prindërit e tu., Unë do të shkoja aq larg sa të thoja se të luash një lojë Nga Lojrat Reale Të Seksit që bazohen në fantazinë tënde duket po aq reale sa të kesh një ëndërr për të bërë atë që dëshiron.

Jo vetëm që po i rekomandojmë këto vende për argëtim dhe eksitim të lojës. Ne gjithashtu rekomandojmë atë për eksperimente me partnerin tuaj. Faqja jonë ka shumë lojtare zonjash, që do të thotë se mbledhja jonë është miqësore ndaj femrave dhe ju mund të bëni një natë lojrash së bashku me të dashurën apo gruan tuaj. Mos ki frikë të zgjedhësh lojën që bazohet në fantazitë e tua. Zonjat zakonisht janë të turpshme kur është fjala për të shprehur dëshirat e tyre të këqija si kjo. Dhe kur është radha e saj të luajë fantazinë e saj, mos e gjyko., Jetojeni momentin së bashku si është mundësia e përkryer për të diskutuar ato përvoja seksuale që ju dëshironi të jetoni së bashku.

Luaj Falas Tani